Тканинні ролети

priceup
pricedown
Ціна:
Щоб грамотно оформити інтер`єр приміщення та облаштувати в ньому справжній затишок, недостатньо придбати дорогі меблі та гарні шпалери. Важливу роль відіграє також вибір віконного декору. Штори на вікна повинні не лише мати естетичний дизайн, але й надійно захищати приміщення від сонячних променів. Це особливо актуально для спальні та кімнат, розташованих на сонячному боці. Тканинні ролети стали одним із найбільш зручних варіантів сучасних сонцезахисних систем.

Тканинні ролети та їхні особливості

Назва цього різновиду штор зумовлена його конструкцією, яка включає в себе тканинний рулон, намотаний на довгий вал. Завдяки наявності спеціального механізму, можна легко регулювати підйом та опускання штори на будь-який рівень. Тканеві ролети підходять для приміщень із різною площею. Оскільки вони мають компактну конструкцію та не займають багато місця, не виникає жодних незручностей під час їхньої експлуатації навіть у кімнатах зі значними архітектурними обмеженнями.

Текстура тканини, яку виробники використовують при виготовленні ролет, дуже щільна. Завдяки цій особливості матеріалу полотна вдається ефективно захистити приміщення від спеки та потрапляння сонячних променів. На сучасному ринку представлений широкий асортимент розмірів, кольорів і варіантів оформлення тканинних ролет. Це означає, що підібрати варіант, який гармонійно впишеться до загальної концепції вже готового інтер`єру, буде не складно.

Ролети чудово поєднуються з іншими типами віконного декору. Прихильникам класичних штор, які за своєю довжиною сягають підлоги, добре відомо, що такий варіант не завжди може забезпечити достатній рівень захисту від сонця. В таких випадках можна комбінувати їх із сучасними тканинними ролетами, не завдаючи шкоди загальній концепції дизайну.

Ролети тканинні: переваги

До списку основних причин, які виступають на користь покупки тканинних ролет належать наступні властивості таких виробів:

  • естетичний зовнішній вигляд і здатність добре тримати форму;
  • стійкість до вигоряння та втрати кольору;
  • пиловідштовхувальні властивості тканини (матеріал обробляється спеціальним засобом);
  • тривалий термін експлуатації;
  • широкий вибір варіантів дизайну.

Ще одна важлива перевага тканинних ролет - простота в догляді. Єдиний момент, на який слід звернути увагу: не варто використовувати миючих засобів, що містять хлор і кислоти. В разі появи стійких плям краще звернутися за кваліфікованою допомогою. Для усунення складних забруднень радимо скористатися послугами хімчистки.

Якщо ви вирішили купити тканинні ролети, але хочете спочатку розібратися в тому, як формується ціна на нашу продукцію, зверніться за консультацією до відділу продажів. Ми надамо всю необхідну інформацію, допоможемо з вибором і розрахуємо вартість товару, який вас цікавить. Контактна інформація для зв`язку з нами вказана на сайті.