Рулонні штори блекаут

priceup
pricedown
Ціна:
Ролета блекаут

Тканинні ролети Блекаут (Blackout) – це рулонні штори з повністю світлонепроникної тканини. Ефект темної ночі удень досягається завдяки спеціальній прогумованій тканині, котра повністю запобігає проникненню сонячних променів до приміщення.

Не турбуйтесь, на естетичну складову така особливість не має жодного впливу, адже прогумований шар видно лише із зовнішньої сторони, тобто з вулиці. Натомість, у приміщенні таку ролету майже неможливо відрізнити від звичайної. Прогумована сторона та видима частина ролети – одного кольору, незважаючи на різну основу вони не відрізняються за відтінком.

Як досягти максимального затемнення у приміщенні, коли надворі яскравий день?  Усе просто – візьміть світлозахисні ролети блекаут та поєднайте їх з системою закритого типу. Такий тандем стане вирішенням більшості ваших проблем.

Навіщо потрібні ролети блекаут?

Ця тканина потрібна справді не кожному, та існують такі випадки, коли вона стає вірним другом. На приклад:

  • дитина ніяк не може заснути при світлі, денний сон перетворюється в стрес, малеча марудить, батьки дратуються. За допомогою штор блекаут можна створити м’яку вечірню атмосферу, котра сприятиме міцному сну;
  • якщо ви працюєте у фотостудії, й аби отримати максимально якісні фото без бліків та віддзеркалень потрібно усунути всі зайві джерела світла;
  • аби отримати чітку та насичену картинку з проектора й ділова презентація була успішною, не завадять затемнюючі ролети;
  • захистити приміщення від нагрівання в обідню пору також допоможе ролета блекаут.

Ціна Blackout ролети

Як ви уже мабуть зрозуміли рулонні штори блекаут (Blackout) мають не лише естетичне, а й широке практичне застосування. Ціна ролети блекаут не є найдешевшою, вона зумовлена спеціальною технологією виготовлення тканини. Це той випадок, коли якість повністю відповідає вартості – полонто на 100% поглинає світло, захищає приміщення від потрапляння ультрафіолету, воно є  більш стійким до вигорання та пошкоджень аніж звичайне. Такі ролети стануть у нагоді вдома, в офісі чи конференц залі, дуже скоро Ви переконаєтесь, що зробили правильний вибір.

На нашому сайті Ви можете легко замовити тканинні ролети Блекаут з доставкою, слід лише обрати дизайн до смаку та ввести розміри у вікні товару. Наші менеджери зв’яжуться з Вами для підтвердження коректності даних у робочий час, зазначений на сайті, а тим часом Ви можете зайнятись справами чи насолоджуватись приємним спілкуванням у родинному колі.