Конструкція, принцип роботи та догляд за ролетами-жалюзями День-ніч

Ролети на вікна ДЕНЬ-НІЧ — вишукана альтернатива звичайним шторам

У попередніх статтях ми описували цікаві подробиці, історичні факти та міфи щодо такого віконного аксесуару, як тканинні ролети.

У даній публікації опишемо більш практичні сфери їх використання, догляду та класифікації за типом.


жалюзі на вікна, як виникли

Жалюзі в історії людства

Як відомо, жалюзі почали виготовляти у XVIII сторіччі, а саме в 1760 році у місті Філадельфія. Офіційно, їх виробництво почалося у серпні 1841 року, коли винахід був запатентований американським промисловцем Джоном Хемптоном.


Ролети на вікна: день-ніч, тканинні, блекаут

Ролети з очерету у Древньому Єгипті та перламутрові сьогодні

Людство завжди прискіпливо ставилось до облаштування свого помешкання. Незважаючи на статки чи соціальні статуси, кожен намагався створити собі затишок та комфорт. І в цьому дуже допомагали штори. Наявність хоч якихось штор змінює атмосферу приміщення.


Москітна сітка влітку, переваги та особливості їх типів

Москітна сітка влітку – ваш міцний та здоровий сон

Наскільки б різними не були смаки кожної людини, після довгої зими всі чекають теплого та сонячного літа, плануючи відпустки, насолоджуючись природою навколо.

Літо – це час для відпочинку, але варто знати, що у цій порі, особливо у вологому кліматі або в будинках розташованих біля водойм, будь-яке відчинене вікно неодмінно стане безперешкодним шляхом для проникнення різноманітних комах, жуків та павуків.


Як встановити магнітну москітну сітку

Як встановити магнітну москітну сітку

Як тільки холодна пора відступає, а крізь хмари пробивається сонячне проміння. Виникає бажання впустити до помешкання свіже запашне повітря. На жаль, разом із природою від зимового сну прокидаються комахи та жуки. Для захисту від таких непроханих гостей компанія Валько приготувала для улюблених клієнтів широкий вибір москітних сіток. Увесь асортимент можна переглянути тут.