Як заміряти підвіконня?

Щоби підвіконня мало естетичний зовнішній вигляд, міцно трималося та виконувало свої прямі функції, необхідно правильно здійснити заміри. Це дуже важливо, оскільки виправити помилки після неправильного монтажу буде неможливо. Щоб уникнути проблем, які можуть виникнути при встановленні підвіконня, радимо одразу звернутися за допомогою до спеціалістів. Якщо ж вас цікавить загальна інформація, що стосується установки підвіконь, ознайомтеся з нашою статтею.


віконна москітна сітка

Як заміряти та встановити віконну москітну сітку?

У літню пору року без москітної сітки не обійтися як мешканцям квартир, так і власникам заміських котеджів. Вона не перешкоджає наповненню кімнати прохолодним свіжим повітрям та водночас захищає від небажаного проникнення пилу, комах чи сміття з вулиці. Також вам не доведеться турбуватися про те, що домашні улюбленці можуть втекти з приміщення через відчинене вікно чи двері. Однак потрібно пам'ятати, що москітні сітки не призначенні для великих навантажень.

Москітні сітки на вікна: переваги

З часом протимоскітні конструкції стали більш досконалими, а їхні характеристики значно покращилися. Для зручності та максимального комфорту на противагу рамковим виникли ролетні москітні сітки, а для великих дверних та віконних систем найкращим варіантом стала розсувна антимоскітка.


Першим і найважливішим кроком при купівлі підвіконня є вибір основи та покриття. Не для кожного приміщення підходять усі види підвіконь, тому пропонуємо скористатися рекомендаціями, викладеними в нашій статті.

Як підібрати підвіконня: 5 головних секретів

  1. Для  кухні підійдуть підвіконня з дерева з стійким до зношення австрійським покриттям (як у стільниць), пластику з акриловим покриттям або з каменю (окрім натурального мармуру).
  2. До вітальні, спальні, дитячої чудово пасуватимуть підвіконня дерев'яні або пластикові з акриловим покриттям, які відрізняються стійкістю до подряпин та забруднень. Вони можуть мати вигляд натурального дерева або теплого на дотик каменю.


Дверні москітні сітки часто монтуються на двері балкону чи вхідні двері приватного будинку. Маючи у своєму запасі шурупокрут, вимірювальну стрічку та олівець для відміток, ви швидко та без зайвих зусиль зможете встановити москітку. Самостійний монтаж системи заощадить ваші кошти, оскільки не знадобиться платити за послуги майстра.

Рамкові антимоскітки відкриваються протилежно до дверей (зазвичай назовні), тому варто врахувати розмір балкону. Дверні москітні сітки більші за віконні, тому їх виготовляють із міцнішого профілю, а для додаткової жорсткості встановлюють імпост. За бажанням, у нижній частині конструкції можна зробити прохід для домашніх улюбленців.


У наш час будівельна індустрія пропонує своїм споживачам широкий вибір технологій та матеріалів для виготовлення якісної покрівлі. У цій статті ми визначимо, на що першочергово потрібно звернути увагу при виборі покрівельних матеріалів, класифікуємо сучасні покриття та дізнаємося ще багато цікавої інформації.

Покрівельні матеріали та їхні основні характеристики

Одну з основних захисних функцій у будь-якому будинку виконує покрівля. Від неї залежить захист від холоду, вітрових поривів, а також від проникнення опадів у будівлю. При виборі покрівельного матеріалу потрібно враховувати такі особливості: