У попередніх статтях ми описували цікаві подробиці, історичні факти та міфи щодо такого віконного аксесуару, як тканинні ролети.
У даній публікації опишемо більш практичні сфери їх використання, догляду та класифікації за типом.
Як відомо, жалюзі почали виготовляти у XVIII сторіччі, а саме в 1760 році у місті Філадельфія. Офіційно, їх виробництво почалося у серпні 1841 року, коли винахід був запатентований американським промисловцем Джоном Хемптоном.
Людство завжди прискіпливо ставилось до облаштування свого помешкання. Незважаючи на статки чи соціальні статуси, кожен намагався створити собі затишок та комфорт. І в цьому дуже допомагали штори. Наявність хоч якихось штор змінює атмосферу приміщення.
Наскільки б різними не були смаки кожної людини, після довгої зими всі чекають теплого та сонячного літа, плануючи відпустки, насолоджуючись природою навколо.
Літо – це час для відпочинку, але варто знати, що у цій порі, особливо у вологому кліматі або в будинках розташованих біля водойм, будь-яке відчинене вікно неодмінно стане безперешкодним шляхом для проникнення різноманітних комах, жуків та павуків.
Як тільки холодна пора відступає, а крізь хмари пробивається сонячне проміння. Виникає бажання впустити до помешкання свіже запашне повітря. На жаль, разом із природою від зимового сну прокидаються комахи та жуки. Для захисту від таких непроханих гостей компанія Валько приготувала для улюблених клієнтів широкий вибір москітних сіток. Увесь асортимент можна переглянути тут.