дерев'яні підвіконня

Як заміряти підвіконня?

Щоби підвіконня мало естетичний зовнішній вигляд, міцно трималося та виконувало свої прямі функції, необхідно правильно здійснити заміри. Це дуже важливо, оскільки виправити помилки після неправильного монтажу буде неможливо. Щоб уникнути проблем, які можуть виникнути при встановленні підвіконня, радимо одразу звернутися за допомогою до спеціалістів. Якщо ж вас цікавить загальна інформація, що стосується установки підвіконь, ознайомтеся з нашою статтею.


віконна москітна сітка

Як заміряти та встановити віконну москітну сітку?

У літню пору року без москітної сітки не обійтися як мешканцям квартир, так і власникам заміських котеджів. Вона не перешкоджає наповненню кімнати прохолодним свіжим повітрям та водночас захищає від небажаного проникнення пилу, комах чи сміття з вулиці. Також вам не доведеться турбуватися про те, що домашні улюбленці можуть втекти з приміщення через відчинене вікно чи двері. Однак потрібно пам'ятати, що москітні сітки не призначенні для великих навантажень.


підвіконник

Як вибрати підвіконня для Вашого приміщення

Першим і найважливішим кроком при купівлі підвіконня є вибір основи та покриття. Не для кожного приміщення підходять усі види підвіконь, тому пропонуємо скористатися рекомендаціями, викладеними в нашій статті.


москітна сітка на двері

Як заміряти та встановити дверну москітну сітку?

Дверні москітні сітки часто монтуються на двері балкону чи вхідні двері приватного будинку. Маючи у своєму запасі шурупокрут, вимірювальну стрічку та олівець для відміток, ви швидко та без зайвих зусиль зможете встановити москітку. Самостійний монтаж системи заощадить ваші кошти, оскільки не знадобиться платити за послуги майстра.


"/

Покрівельні матеріали для даху

У наш час будівельна індустрія пропонує своїм споживачам широкий вибір технологій та матеріалів для виготовлення якісної покрівлі. У цій статті ми визначимо, на що першочергово потрібно звернути увагу при виборі покрівельних матеріалів, класифікуємо сучасні покриття та дізнаємося ще багато цікавої інформації.