Водозливи

up to down
down to up
Ціна:
ВОДОЗЛИВИ

Вдало обравши водозливи (відливи), ви забезпечете елегантне та практичне зовнішнє оформлення вашого будинку. Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних зовнішніх підвіконь, які не тільки додають стилю та привабливості до вашого екстер’єру, але й мають важливі функціональні переваги. Вони захищають будівлі від несприятливих погодніх умов, запобігаючи проникненню вологи та пилу у внутрішні приміщення.

Які бувають водозливи?

  • Сталеві водозливи – виготовляються з оцинкованого металу товщиною 0,4 мм (Standart) та 0,45 мм (Premium). Однією з переваг класичних зовнішніх підвіконь Преміум є широка палітра декорів: антрацит, срібний, білий, вишневий, синій, зелений, золотий та темний дуб. Сталеві водозливи стійкі до погодніх умов та різкої зміни температур. За наявності подряпин можлива поява іржі, у зв’язку з чим рекомендується обережна експлуатація.
  • Водозливи з алюмінію – без перебільшення найбільш вдалий вибір. Алюмінієві зовнішні підвіконня виготовляються з металу товщиною 0,8 мм. Кольори: білий, коричневий, антрацит та золотий дуб. Довговічні, не піддаються корозії навіть при наявності глибоких механічних пошкоджень. Алюмінієві водозливи характеризуються підвищеною стійкістю до перепаду температур та негативних атмосферних явищ. Такі підвіконня легкі у догляді та не бояться побутової хімії.

Де замовити зовнішнє підвіконня?

Замовлення водозливів у нашому магазині - це швидко, зручно та безпечно. Ви можете обрати підвіконня різних розмірів, форм та кольорів, що дозволяє вам з легкістю підібрати оптимальний варіант, який гармонійно впишеться у зовнішній вигляд вашого будинку. Ми гарантуємо високу якість продукції, а також оперативну доставку. А наша команда завжди готова надати вам консультацію та допомогу у виборі найкращого рішення для вашого будинку.