Водозливи

up to down
down to up
Ціна:
Віконні відливи

Зовнішнє підвіконня – це архітектурний елемент естетичного та практичного призначення. Він встановлюється у нижній частині віконної рами та служить для відведення вологи та захисту від несприятливих погодних умов. В сучасності широкий вибір кольорових рішень та текстур дозволяє зробити зовнішню оздобу вашої домівки незвичною та оригінальною.

Які бувають відливи?

  • Пластикові відливи – білі пустотілі конструкції з ребрами жорсткості. Завдяки своїй будові та матеріалу зовнішні підвіконня з пластику не піддаються корозії та не створюють шуму під час зливи чи вітру. Доступний лише у семи фіксованих ширинах. Існує ризик зміни кольору під дією прямого сонячного проміння. Приємним бонусом таких водозливів є помірна ціна.
  • Сталеві відливи – виготовляються з оцинкованого металу товщиною 0,4 мм (Standart) та 0,45 мм (Premium). Одна з найбільших переваг класичних відливів класу Преміум – це широка палітра декорів, таких як вишня, зелений смарагд та «під дерево». Сталеві зовнішні підвіконня доволі витривалі, їм не страшна погана погода та різка зміна температур. За наявності подряпин можлива поява іржі, у зв’язку з чим рекомендується обережна експлуатація.
  • Відливи з алюмінію – без перебільшення найбільш вдалий вибір. Алюмінієві зовнішні підвіконня виготовляються з металу товщиною 0,8 мм у білому та коричневому кольорах. Довговічний, не піддається корозії навіть при наявності глибоких механічних пошкоджень. Алюмінієві відливи характеризуються підвищеною стійкістю до перепаду температур та негативних атмосферних явищ. Такі відливи легкі у догляді та не бояться побутової хімії. Алюміній має звукопоглинаючу структуру, що безперечно захистить Ваш сон під час негоди.

Як правильно встановити зовнішнє підвіконня?

Віконні відливи (зовнішні підвіконня) – це важлива складова правильного монтажу вікна. Вдало підібраний відлив та професійне встановлення забезпечують надійну гідроізоляцію нижньої частини вікна та запобігають потраплянню вологи до приміщення. За правилами водовідлив присвердлюється безпосередньо до віконної рами під невеликим кутом аби забезпечити відтік води під час дощу. Місце примикання відливу до зовнішніх відкосів слід загерметизувати за допомогою ущільнюючого джгута зі спіненого поліетилену та герметика.

Компанія Валько пропонує широке різноманіття відливів за ціною виробника. У нас знайдеться товар для кожного й навіть найбільш вимогливого покупця. Старий вислів «якість перевірена часом» не губить своєї актуальності, а лише спонукає до постійного вдосконалення продукції та сервісу. Замовляючи у компанії Валько ви отримуєте послугу за демократичною ціною, а також швидку доставку у зручний для Вас час. Отримати консультацію щодо вибору зовнішніх підвіконь можна за телефонами вказаними на сайті або ж безпосередньо в нашому виставковому залі у м. Львів.