Жалюзі

priceup
down
Ціна:

Внутрішні жалюзі – це елемент віконної оздоби, котрий ви оціните в будь-яку пору року. Вони запевнять надійний захист від сонячного проміння, світла ліхтаря та цікавих поглядів перехожих. Водночас лаконічний дизайн підійде для будь-якого приміщення. Особливо зручними жалюзі будуть для кухні, адже догляд за ними не потребує великих зусиль.

Віконні жалюзі складаються з:

  1. вертикальних або горизонтальних смужок алюмінію (ламелей);
  2. карнизу з системою керування.

Така конструкція є надзвичайно зручною, адже регулювати можна не лише положення на вікні, а й обертання самих ламелей, що дозволяє більш варіативно регулювати потік світла, аніж при використанні ролет.

Що впливає на ціну жалюзі?

В першу чергу на вартість впливає якість системи кріплення та доступні способи керування. Компанія Валько пропонує три різновиди систем. Економ та Стандарт керуються шнуром, що відповідає за підняття та опускання жалюзі та трубкою, котра обертає ламелі. У системі Преміум за керування повністю відповідає ланцюжок, також беззаперечним плюсом цієї системи є тонкий карниз. Така конструкція дозволяє монтаж жалюзі як найближче до вікна, майже непомітна на рамі.

Чим відрізняються затемнюючі жалюзі від звичайних?

У затемнюючих жалюзі при повному закриванні не видно отворів, крізь які пронизуються драбинка та жилка. Такого ефекту досягаємо за рахунок спеціального способу збору жалюзі, що є доволі важкою та часозатратною справою. Та результат вартий старань. Коефіцієнт світлонепроникності жалюзі збільшується пропорційно із комфортом перебування в приміщенні.

Купити жалюзі онлайн можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. Якщо вам потрібна порада щодо замірів чи будь-яка додаткова інформація, наші менеджери із радістю допоможуть за телефонами, вказаними в розділі контакти.