Москітні сітки

priceup
pricedown
Ціна:
Москітна сітка - це віконний та дверний аксесуар, який користується широким попитом серед сучасних споживачів, оскільки виконує важливу практичну функцію. Він захищає приміщення від потрапляння комах та інших дрібних шкідників, тополиного пуху, пилу, сторонніх предметів, а також осіннього листя та дощових крапель. Москітна сітка не перешкоджає потраплянню сонячних променів і забезпеченню якісного природного освітлення в кімнаті. Оскільки цей аксесуар майже невидимий, він добре вписується до будь-якого інтер`єру.

Москітні сітки: типи та особливості

До основних комплектуючих, які використовуються при виготовленні москітних сіток, належать елементи кріплення з металу або пластику та алюмінієві профілі. Для виробництва полотна може використовуватися склопластик або ПВХ. Обидва варіанти мають хорошу стійкість до впливу кліматичних чинників. Сітка москітна, виготовлена за всіма правилами, не втрачає своєї еластичності протягом тривалого періоду часу та не руйнується під дією ультрафіолету.

Виділяють наступні основні типи москітних сіток:

  • стандартна модель (найбільш поширений варіант, який складається з рами та пористого металізованого полотна, що вставляється в неї);
  • розсувне полотно (хороший вибір для лоджій і балконів, обладнаних алюмінієвими розсувними конструкціями);
  • складна конструкція (модель, яка обладнується спеціальними підпружиненими петлями, завдяки чому вдається контролювати швидкість відкривання/закривання; такі москітні сітки можуть використовуватися в якості других дверей на веранді чи терасі, часто встановлюються на балконах і лоджіях);
  • ролетний тип (ідеальний вибір для невеликих приміщень, легко згортається в короб і має компактні розміри);
  • антикішка (дозволяє убезпечити домашніх улюбленців від випадіння з вікна);
  • антипил (найкращий варіант для приміщень, де проживають маленькі діти або люди, що страждають від астми чи алергії).

Протимоскітні сітки: переваги

Цей тип аксесуарів може виготовлятися в різних розмірах, тому знайти відповідну модель під будь-яке вікно буде не складно. Антимоскітна сітка легко виймається з рами, її можна швидко очистити від забруднень у домашніх умовах.

Одна з головних переваг цього аксесуару - ви можете забути про необхідність використовувати хімічні засоби для боротьби з комахами. З москітною сіткою можна скільки завгодно провітрювати приміщення без ризику, що до нього потраплять мошки чи комарі з вулиці. Після встановлення москітної сітки у вашому будинку завжди буде свіже повітря та комфортна атмосфера.

Якщо ви вагаєтеся з вибором аксесуару для вікон або дверей, зверніться за консультацією до наших спеціалістів.

Де купити москітну сітку у Львові?

У нас можна придбати всі види москітних сіток від виробника. В асортименті представлені як бюджетні моделі для економних покупців, так і дорогі варіанти першокласної якості. Ми пропонуємо широкий вибір кольорів і розмірів, допоможемо підібрати протимоскітну сітку, що найкраще відповідатиме вашим вимогам і доповнюватиме дверну чи віконну конструкцію.

Щоб купити антимоскітну сітку, замовте товар прямо на сайті або зателефонуйте до відділу продажів за одним із вказаних номерів.