Москітні сітки на двері

priceup
pricedown
Ціна:
Москітна сітка на двері - це простий, недорогий та зручний спосіб захистити приміщення від дрібних шкідників та інших неприємних факторів. Завдяки їй можна регулярно провітрювати кімнату, не переймаючись, що надокучливі комарі в черговий раз не дадуть виспатися вночі.

Причини купити москітні сітки на двері

Найчастіше москітні двері встановлюють власники дач або заміських котеджів. Літніми вечорами особливо хочеться відчинити двері, щоб свіже повітря поступово наповнило кімнату. Ми подбали про те, щоб при цьому у вас не виникало жодних незручностей. Також москітна сітка може встановлюватися на балконні двері в міській квартирі. Вона не лише захистить приміщення від комах, але й буде перешкоджати потраплянню пилу з автомобільної траси.

Завдяки москітним сіткам більше не потрібно використовувати липкі стрічки чи спреї. Такі антимоскітки зручні у використанні, легко встановлюються та знімаються, не потребують складного догляду і можуть мати різну конструкцію. Вибір залежить від індивідуальних побажань щодо функціональності та конструктивних особливостей.

Антимоскітна сітка на двері: типи

  • Сітки на петлях - обладнуються рамами, виготовленими з міцних алюмінієвих профілів. Вони стійкі до вологи та температурних перепадів, полотно добре зберігає форму. Якщо ви шукаєте дверну сітку для невеликого приміщення, врахуйте, що моделі на петлях вимагають більше вільного простору, ніж інші аналоги.
  • Ролетні москітні сітки - за своєю конструкцією та зовнішнім виглядом нагадують віконні жалюзі. Двері ролетного типу в складеному вигляди згортаються в спеціальний короб і дозволяють заощадити багато вільного простору.
  • Розсувні протимоскітні двері - відкриваються за принципом шафи-купе, тобто зсуваються в правий або лівий бік. Якщо скління вашого балкону виконане з використанням розсувних систем, цей тип сітки буде ідеальним варіантом. Конструкція виготовляється з використанням алюмінієвого профілю та обладнується повзунками і роликами для відкривання.

Не можете визначитися, яка москітна сітка для дверей найкраще впишеться до вашого інтер`єру? Відповідь на це та інші питання, що стосуються нашої продукції, можна отримати в спеціалістів торгового відділу компанії “Валько”.

Де купити москітну сітку на двері?

Якщо ви шукаєте москітну сітку, яку можна придбати без дилерських націнок напряму від виробника, зв`яжіться з нашими менеджерами за одним із телефонів, вказаних на сайті. Ми допоможемо підібрати варіант, який відповідатиме вашим вимогам щодо якості, ціни та функціональності.