Москітні сітки на вікна

priceup
pricedown
Ціна:
Якщо ви вже встановили надійні віконні конструкції та обладнали їх сонцезахисними системами, залишилося подбати ще про один важливий аксесуар. Приміщення має бути захищеним не тільки від сонячних променів, але й від комах, пилу та інших дрібних часточок, які можуть потрапляти з вулиці. Ідеальним варіантом для цього буде антимоскітна сітка. Менеджери нашого магазину легко підберуть варіант відповідно до ваших вимог щодо розміру, кольору та форми.

Москітна сітка на вікно: різновиди та особливості догляду

Цей віконний аксесуар зручний у використанні, має тривалий термін експлуатації, відрізняється надійністю та стійкістю до несприятливих кліматичних умов. Важлива перевага москітної сітки - відсутність потреби в складному догляді. Її можна самостійно зняти з вікна та очистити в домашніх умовах.

При незначних забрудненнях москітну сітку можна навіть не знімати. Достатньо буде протерти її вологою губкою з теплим розчином миючого засобу. Сітку також можна чистити за допомогою пилососу, якщо є можливість ввімкнути найнижчій рівень потужності.

Москітні сітки на вікна можуть відрізнятися за розміром, кольором, типом кріплення та функціональністю. Найбільшим попитом користуються наступні типи:

  • стандартний варіант - скловолокно з дрібними отворами, розмір яких не перевищує 1,2 х 1,2 мм (найбільш простий і дешевий вибір, який забезпечує захист від комах і частково перешкоджає потраплянню пилу до приміщення);
  • “антипил” - щільне полотно з дуже маленькими комірками (0,7 х 0,7 мм), яке не дозволяє пилу та квітковому пилку потрапляти в приміщення (незамінний віконний аксесуар для людей із алергією);
  • “антикішка” - полотно, що виготовляється з поліефірного волокна та відрізняється підвищеною міцністю.

Існують також інші типи, детальніше про які можна дізнатися в наших спеціалістів.

Москітна сітка на дерев`яне вікно

Протимоскітна сітка для таких віконних конструкцій майже нічим не відрізняється від аналогічного аксесуару для пластикових вікон. Єдина відмінність полягає в способі кріплення. Це означає, що замість стандартних кронштейнів можуть використовуватися плунжерні кріплення.

Якщо ви готові замовити москітну сітку на вікно або хочете отримати більше інформації про нашу продукцію, телефонуйте до відділу продажів. Ми надамо всі необхідні консультації та допоможемо з вибором. Контактна інформація для зв`язку з нами вказана на сайті.