москітна сітка на двері

Як заміряти та встановити дверну москітну сітку?

Дверні москітні сітки часто монтуються на двері балкону чи вхідні двері приватного будинку. Маючи у своєму запасі шурупокрут, вимірювальну стрічку та олівець для відміток, ви швидко та без зайвих зусиль зможете встановити москітку. Самостійний монтаж системи заощадить ваші кошти, оскільки не знадобиться платити за послуги майстра.

Рамкові антимоскітки відкриваються протилежно до дверей (зазвичай назовні), тому варто врахувати розмір балкону. Дверні москітні сітки більші за віконні, тому їх виготовляють із міцнішого профілю, а для додаткової жорсткості встановлюють імпост. За бажанням, у нижній частині конструкції можна зробити прохід для домашніх улюбленців.


 

Окрім алюмінієвого профілю та натягнутого на нього фібергласу, дверна москітна система комплектується защіпкою, двома ручками та трьома петлями (завісами). Усі комплектуючі виготовляються з якісних матеріалів. З одного боку протимоскітка кріпиться до дверної коробки за допомогою трьох петель, а з іншого — фіксується в закритому положенні пластиковим або магнітним замком.

Дверна москітна сітка: рекомендації з монтажу

Для встановлення дверної москітки першочергово необхідно виміряти точну висоту та ширину світлового отвору і додати по 5 см в ширину та довжину. Потрібно зауважити, чи на дверній рамі є достатньо площі для кріплення петель. Після цього можна замовляти сітку та розпочинати її встановлення.

Спочатку слід визначити місце для розташування петель та встановити їх за допомогою шурупів. Для цього потрібно прикласти сітку до дверей та, приставивши петлі, позначити їхнє місце розташування та зафіксувати за допомогою шурупокрута. Після цього необхідно навісити протимоскітку на петлі. Щоб москітна сітка закривалась, варто встановити пластикову защіпку або магнітні фіксатори.

Сподіваємося, що наші поради будуть корисними для вас і допоможуть спростити процес монтажу дверної москітної конструкції. Якщо ви ще не придбали москітну сітку на двері, радимо звернути увагу на продукцію, представлену в каталозі нашого інтернет-магазину - "Москітна сітка на двері". За більш детальною інформацією звертайтеся до нашого відділу продажів. Контактні дані для зв`язку з нами вказані на сайті.