Як встановити магнітну москітну сітку

Як встановити магнітну москітну сітку

Як тільки холодна пора відступає, а крізь хмари пробивається сонячне проміння. Виникає бажання впустити до помешкання свіже запашне повітря. На жаль, разом із природою від зимового сну прокидаються комахи та жуки. Для захисту від таких непроханих гостей компанія Валько приготувала для улюблених клієнтів широкий вибір москітних сіток. Увесь асортимент можна переглянути тут.

Якщо москітна сітка на вікно має доволі просту конструкцію, і підходить практично завжди, то москітна сітка на двері може викликати певні труднощі.
У ті моменти, коли з певних причин, дверну москітну сітку встановити неможливо, на допомогу прийде магнітна москітна сітка.

При виборі магнітної москітної сітки для нашого магазину ми врахували усі коментарі та побажання клієнтів. Саме тому липуча стрічка пришита по усій довжині сітки, якісні магніти надійно вшиті в тканину з дуже маленькими інтервалами, і в додаток сітка справді легка в установці, слід дотримуватись лише кількох простих порад.

Як поставити магнітну москітну сітку?

  • Крок 1

Аби причепити магнітну москітну сітку якісно та надійно, в першу чергу, слід знежирити дверну раму.

krok 1

  • Крок 2.

Розкладіть москітну сітку на рівній поверхні липучками догори.

krok 2

  • Крок 3.

Приєднайте стрічку з клейким шаром по периметру сітки всюди, окрім нижнього краю.

krok 3

  • Крок 4.

Відчепіть захисне покриття зверху.

krok 4

  • Крок 5.

Приєднайте верхню частину сітки до віконної рами. Центр сітки має бути розташований трохи вище, аніж боки. Відчепіть захисну стрічку з боків та приклейте їх до поверхні.

krok 5

  • Крок 6.

Готово! Переконайтесь, що сітка правильно інстальована, а магніти легко з’єднуються та роз’єднуються.

krok 6

Магнітна москітна сітка для дверей не пропускає комах та комарів у дім. Магніти самі закриваються, коли ви проходите крізь неї. Такі сітки виготовляють зі скловолокна, що забезпечує довговічність експлуатації. Додатковою перевагою перед звичайними протимоскітними дверима є компактність. Магнітна москітна сітка легко миється та займає небагато місця на полиці шафи в осінньо-зимовий період.