Москітна сітка влітку, переваги та особливості їх типів

Москітна сітка влітку – ваш міцний та здоровий сон

Наскільки б різними не були смаки кожної людини, після довгої зими всі чекають теплого та сонячного літа, плануючи відпустки, насолоджуючись природою навколо.

Літо – це час для відпочинку, але варто знати, що у цій порі, особливо у вологому кліматі або в будинках розташованих біля водойм, будь-яке відчинене вікно неодмінно стане безперешкодним шляхом для проникнення різноманітних комах, жуків та павуків.

Мало хто знає, але звичайні кімнатні мухи є переносниками різноманітних інфекційних хвороб: черевного тифу, дизентерії, навіть поліомієліту – заразної хвороби нервової системи, яка потребує вакцинації. А різноманітні нічні комахи не проти поласувати вами поки спите. До того ж заважають спати своїм дзижчанням.

Зі зміною клімату заразитись якимись екзотичними лихоманками, відпочиваючи у невеличкому українському містечку вже не є чимось незвичним. Додайте до цього візити багатолапих гостей, які для деяких вразливих співгромадян стають справжніми жахіттями. Для більш комфортного проведення теплого періоду та збереження нервових клітин власникам житла на перших поверхах та приватних будинків варто подумати про москітні сітки.

Види москітних сіток

Антимоскітна сітка виготовляється з таких матеріалів, які забезпечують додатковий захист оселі від потрапляння пилу, пуху, інших небажаних речовин зі сторони вулиці, та може слугувати бар’єром між домашньою твариною та висотою у декілька поверхів.

За типом полотна сітка може бути:

 1. Універсальна. Зазвичай виконана зі скловолокна вкритого полімером. Її основне завдання – захист оселі від комах.
 2. Антипилова (антиалергенна). Також вироблена зі скловолокна та покрита полімером. Комірки полотна сітки є більш щільними, та можуть затримувати навіть пилок різних рослин. Допоможе легше переносити сезонну алергію.
 3. Сітка антикішка. Виготовлена зі спеціального надміцного полімеру та буде кращим вибором для власників домашніх тваринок, ніж звичайна універсальна.
 4. Алюмінієва москітна сітка вважається екологічнішою ніж попередні. Вона має довший термін експлуатації. Перевага такої сітки в тому, що домашнім улюбленцям буже важче її пошкодити своїми кігтями, дзьобом, тощо, а також особлива конструкція зменшує ризики випадіння з вікна невеликих домашніх тварин разом з сіткою. Завдяки властивостям матеріалу полотно неможливо пропалити.

Антимоскітна сітка на двері чи на вікна?

За призначенням їх розділяють на такі види:

 • Москітна сітка на вікно, яка підійде більшості наших співгромадян незалежно від оселі.
 • Москітна сітка на двері, яка більш популярна у власників приватних будинків. Хоча жителі багатоповерхівок можуть використовувати її на балконні двері.

Типи сіток москітних

За типом конструкції розрізняють:

 • Рамкова москітна сітка. Найпоширеніша конструкція на теренах нашої держави. Виготовляється з алюмінієвої рамки та сітки з міцного полімеру, повторюючи габарити вікна за розмірами та формою.
 • Ролетна (рулонна) сітка москітна. Полотно згорнуте в рулон у складеному вигляді. Сітка розкривається рухаючись по направляючих вниз та фіксується. Витримує вітри практично будь якої інтенсивності.
 • Розсувна антимоскітна сітка на двері та вікна. Її тип повністю відповідає назві, секції рухаються по спеціальних напрямних вправо або вліво. Ідеально підійде для терас, балконів, та звичайних вікон.
 • Плісована (плісирована) сітка від комах. Унікальність її конструкції полягає в тому, що полотно сітки згортається формуючи складки - плісе, тому її просто використовувати - достатньо лише легко натиснути рукою на рамку у напрямку згортання полотна москітної сітки. Така конструкція добре підійде для лоджій, розсувних балконів.
 • Москітна сітка на магнітах для вікон та дверей. Така москітна сітка справжній подарунок для дачників, адже вона надзвичайно легко монтується на двері або вікна за допомогою двосторонньої липкої стрічки. Магніти містяться посередині на полотні, які після проходження через розріз сітки, автоматично і беззвучно з’єднують її, забезпечуючи надійний захист від комах, пуху та іншого дрібного сміття, не порушуючи циркуляцію повітря.

Москітні сітки в Україні. Які ціни, та яку обрати

Обираючи тип конструкції москітної сітки, краще звернутись до професіоналів, які допоможуть зробити правильний вибір. Компанія “Валько”, яка є беззаперечним лідером серед постачальників підвіконня, ролет, жалюзі та інших аксесуарів для вікон пропонує широкий асортимент москітних сіток для вікон та дверей за привабливою ціною для будь якого покупця. Обирайте профіль економ, преміум або еліт та будьте впевненими у високій якості готового виробу. Зручний калькулятор допоможе вам швидко розрахувати вартість потрібного розміру, а менеджери компанії нададуть всю необхідну інформацію щодо продукції, терміну виготовлення та доставки.