Рулонні штори

priceup
pricedown
Ціна:
При виборі штор або жалюзі на вікна ми найчастіше звертаємо увагу на такі критерії, як зовнішній вигляд, практичність, надійність матеріалу, а також загальна вартість виробу. Ідеальний варіант - це вишуканий дизайн у поєднанні з високою якістю та помірною ціною. Якщо ви давно шукаєте ролети для свого дому або офісу, але постійно натрапляєте на магазини, де вартість продукції несправедливо завищена, ознайомтеся з товарами, запропонованими на нашому сайті. У нас представлені вироби різних цінових категорій. Завдяки цьому кожен потенційний покупець знайде варіант, який відповідатиме його вимогам і бюджету.

Що таке ролети на вікна?

Тканинні ролети - це не лише ефективний спосіб захистити приміщення від сонячних променів, але й хороша можливість створити оригінальний віконний декор. Вони відрізняються простим принципом роботи та зручністю в експлуатації. При регулюванні висоти полотно штори накручується на вал. Широкий асортимент тканин, які можуть використовуватися при виробництві, дозволяє виготовляти моделі з різним візерунком і типом плетіння волокон.

Штори ролети пасують до приміщень будь-якого типу. Вони однаково добре доповнюють інтер`єр вишуканої вітальні, оригінальної дитячої кімнати та класичного робочого кабінету.

Жалюзі ролети: переваги

Ролети для вікон користуються широким попитом серед сучасних споживачів. Це пов`язано з тим, що вони вдало поєднують у собі практичну та декоративну функції. Серед основних причин, які зумовили популярність ролетних штор:

  • ефективний захист від спеки та сонячного світла вдень і від сторонніх поглядів у темний час доби;
  • довговічність і зносостійкість матеріалів;
  • відсутність необхідності в складному догляді;
  • здатність матеріалу добре тримати форму та відштовхувати пил (для цього тканина під час виробництва обробляється спеціальними речовинами);
  • створення природного денного освітлення в приміщенні та захист телевізорів і комп`ютерних моніторів від відблисків;
  • можливість підібрати модель, яка впишеться до будь-якого стилю інтер`єру як за дизайном, так і за відтінком.

Ролети на вікна: від чого залежить ціна?

Остаточна вартість віконних ролет залежить від цілої низки факторів. До них належать властивості конкретної тканини, розмір полотна, тип механізму та фурнітура, що використовувалася при виготовленні товару. Щоб отримати точний розрахунок вартості віконних ролет, які відповідають усім вашим вимогам, зверніться за допомогою до наших менеджерів. Купити ролети на вікна можна прямо на сайті або після отримання додаткової консультації у відділі продажів. Контактна інформація для зв`язку з нами вказана на сайті.