Ролети день-ніч

priceup
pricedown
Ціна:
Незалежно від того, займаємося ми оформленням домашнього інтер`єру чи плануємо дизайн офісу або іншого комерційного приміщення, на першому місці виступає комфорт. Важливо, щоб кожен елемент у кімнаті гармонійно вписувався до загального стилю приміщення, однак штори та жалюзі повинні виконувати не лише декоративну, але й практичну функцію.

Найбільш вдалим варіантом, який поєднує в собі ці дві якості, є ролети для вікон. Особливої популярності серед таких сонцезахисних систем набули штори день ніч. Вони мають надійну конструкцію та оригінальний дизайн, який добре вписується як до класичного, так і до сучасного стилю інтер`єру.

5 причини купити ролети день-ніч

До головних переваг штор, обладнаних механізмом Зебра, належать:

  1. Простота у використанні.
  2. Невибагливість у догляді.
  3. Великий асортимент тканин різних кольорів і візерунків.
  4. Естетичний дизайн.
  5. Практичність і зносостійкість тканини.

Рулонні штори день ніч виготовляються з матеріалів, які в процесі виробництва піддаються обробці спеціальними антистатичними та гіпоалергенними речовинами. Такі тканини не вигоряють на сонці та відштовхують пил. Вони не потребують складного догляду та добре зберігають форму. Конструкція та зовнішній вигляд ролет цього типу дозволяють використовувати їх для оформлення будь-якої кімнати: кухні, спальні, дитячої, вітальні або прихожої.

Ролети день ніч ціна

Вартість буде залежати від матеріалів, фурнітури та складності механізму конкретної сонцезахисної системи. Виготовлення товару на індивідуальне замовлення обійдеться дорожче, ніж купівля готових ролет, але й виглядати такий варіант буде значно ефектніше. Ми випускаємо рулонні штори день-ніч на замовлення з урахуванням найдрібніших вимог клієнта.

Що таке рулонні штори зебра?

Штори системи день-ніч мають надійну конструкцію, що включає в себе зручний механізм Зебра. Полотно таких ролет складається зі смуг щільної та прозорої тканини, які чергуються між собою. Тканина в такій системі складається в два шари. Принцип керування шторами полягає в зміщенні темних і світлих смуг одна відносно іншої. Це найзручніший спосіб регулювання світлового потоку, що потрапляє до кімнати.

Ролети зебра допомагають створювати ефекти затемненого, розсіяного, приглушеного, м`якого або природного денного світла. Ця зручна система дозволяє створити комфортний режим освітлення всього за кілька секунд.

Якщо ви готові купити ролети або хочете отримати більш детальну інформацію про нашу продукцію, зателефонуйте до відділу продажів. Контактні дані для зв`язку з нами вказані на сайті.