Жалюзі-плісе на вікна

up to down
down to up
Ціна:
По обраному фільтру товарів не знайдено.

Чому на вікна варто обирати плісе?

Вікна - обличчя дому. Дуже важливо, аби вони не лише добре пропускали світло чи захищали від нього, а й щоб гарно виглядали. То чому серед усіх варіантів фіранок, штор, портьєр варто обрати саме плісе на вікна?

7 переваг системи жалюзі плісе

Плісе порівняно із іншими засобами від сонця та сторонніх очей мають такі переваги:

  1. Плісе - це унікальна технологія, яка дозволяє гарно закрити від сонця вікно абсолютно будь-якої форми. Тобто власники прямокутних, трикутних, круглих вікон та вікон-арок знайдуть для себе ідеальний вихід. Єдине про що варто пам’ятати, що до аркової частини вікна вставляється конструкція у формі віяла, і вона завжди розгорнута.
  2. Компактність. При відкриванні вікна такі штори утворюють акуратні пачки, які займають мінімум місця. Це один із найкомпактніших варіантів захисту від сонця. І він однозначно виграє поруч із великим та важкими портьєрами, які навіть відсунутими убік займають великий простір та потребують підв’язки.
  3. Плісе – це ще й практичність та легкість у догляді. Штори-плісе можна прати. Достатньо просто помістити їх у ємність із мильною водою та прополоскати.
  4. Вони ідеальні для тих, хто хоче сховатися від чужих очей. Цікава особливість у тому, що жалюзі-плісе можна складати як зверху вниз, так і знизу вгору. Це надзвичайно зручно для приміщень, що розташовані на нижніх поверхах. Ви маєте змогу закрити лише нижню половину вікна та бути захищеними від поглядів перехожих, та водночас мати достатньо сонця у кімнаті.
  5. Візуальна складова. Ці оригінальні штори-плісе - дуже легкі та гарні. Неначе плісирована спідничка на панянках навесні. Їх акуратність, чіткість меж та витонченість підкорює серця. До того ж різноманіття варіантів кольорів та принтів просто вражає. Сучасний інтер’єр виграє, якщо зі смаком відібрати плісе на вікна.
  6. У такого типу штор немає дірочок, крізь які пробивається світло. Відповідно не трапляється ситуацій, у яких ці сонячні цяточки заважають.
  7. Спосіб керування. Якщо вікно не надто високе, то для керування використовують ручку, яку встановлюють на нижньому профілі. Це дуже надійний механізм. Але також існують варіанти із мотузковим або ланцюжковим способом підняття. Існує можливість обладнати жалюзі плісе дистанційним керуванням. Це буде зручно у тих випадках, коли складно дістатися до вікна, на приклад, якщо воно розташоване на стелі.

Нагадуємо, що в нас ви можете обрати плісе від виробника і з доставкою по всій Україні. Сподіваємося, ви знайдете у нас плісе своєї мрії та незабаром радітимете оновленням у своєму інтер’єрі.