Дверна - преміум - біла

Виробник: Валько,  Призначення: Двері,  Тип: Рамкова,  Клас: Преміум
Важливо! Колір товару може відрізнятися від представленого на екрані.

З профілю категорії Преміум може бути виготовлена дверна москітна сітка з полікарбонатним відкопувачем, висотою від 150 до 800 мм (кольори: прозорий, коричневий).

Також є можливість замовити отвір для входу/виходу тварин  (кольори: білий, коричневий), але лише з полікарбонатним відкопувачем!

 Москітна сітка Преміум може бути виготовлена з полотнами, які описані нижче (ціну запитуйте у менеджера).

  • Полотно  "НЕВИДИМКА" - ще його називають BetterVue (Бетервью), завдяки підвищеній прозорості - на 20 % більше від звичайного, а також на 20 % забезпечується краща проникність повітря, на 10 % надійніший захист від комах. Має антибактерійний захист!
  • Алюмінієве полотно - має довший термін експлуатації, екологічне, стійке до механічних пошкоджень, неможливо пропалити.
  • Антиалергенне полотно - захищає не тільки від усіляких комах, а ще й від проникнення у приміщення алергенів у вигляді пилку, пуху з трав, квітів та дерев.
  • Полотно "АНТИКІШКА" - для помешкань з домашніми улюбленцями, всемеро міцніше від звичайного полотна, його значно важче розірвати чи проколоти кігтями або дзьобом, безпечне для тварин.

 Увага! Вартість буде не меншою, ніж за виріб площею 1,2 м.кв.

 
Введіть розміри москітної сітки
Система автоматично підрахує вартість згідно вказаних розмірів

Ширина:
 мм
Висота:
 мм
Відкопувач:
Отвір для тварин:
Кількість:
грн
СХОЖІ ТОВАРИ: