дерев'яні підвіконня

Як заміряти підвіконня?

Щоби підвіконня мало естетичний зовнішній вигляд, міцно трималося та виконувало свої прямі функції, необхідно правильно здійснити заміри. Це дуже важливо, оскільки виправити помилки після неправильного монтажу буде неможливо. Щоб уникнути проблем, які можуть виникнути при встановленні підвіконня, радимо одразу звернутися за допомогою до спеціалістів. Якщо ж вас цікавить загальна інформація, що стосується установки підвіконь, ознайомтеся з нашою статтею.

Як замінити підвіконня і зробити заміри?

Підвіконня заходить під раму на 1-3 см (залежно від її ширини) та монтується до підвіконної планки. Саме тому ширину слід міряти від підвіконної планки до краю стіни, додаючи при цьому ще 3-10 см (залежить від матеріалу обраного вами підвіконня). 

Довжина підвіконня визначається наступним чином: вимірюємо ширину віконного отвору по внутрішніх відкосах (мова йде про ті, що розташовані ближче до кімнати, оскільки відкоси можуть бути косими) та додаємо 10 см (по 5 см з кожного боку).

Встановлюємо:

  • на монтажну піну (легкі ДСП та ПВХ-підвіконня);
  • на цементний розчин (важкі підвіконня з натурального та штучного каменю);
  • на клей чи герметик (оптимальний спосіб монтажу для дерев'яних та ПВХ-підвіконь).

Монтаж підвіконня

Якщо раніше ви не мали справи з установкою підвіконь, краще утриматися від експериментів і запросити майстра. Він має не лише досвід, але й усі необхідні інструменти, що дозволить вам заощадити сили і час.