Все до вікон та монтажу

priceup
priceup
Ціна:

Все для вікон і дверей

У даному розділі ви знайдете не менше сотні різноманітних дрібниць. Усі вони непомітні у побуті, та насправді є невід’ємними частинами комфортної рутини. На приклад уявіть, що з дому зникли усі віконні ручки та дверні гарнітури. Не дуже зручно, правда ж?

Компанія Валько дбає про добробут та безпеку клієнта, саме тому серед наших товарів ви знайдете замки на вікно, що служать не лише для захисту від грабіжників, але й створюють додаткову безпеку для малят. Не дарма ці девайси також називають «дитячий замок». У віці дослідження дітлахи багато небезпек сприймають за розваги, такі як визирання з вікон аби вхопити голуба за хвоста чи привітатися з бабусею сусідкою.

Зручно має бути не лише вдома, але й на роботі. У категорії Все для Вікон та Монтажу ви знайдете найширший вибір дотягувачів для дверей як від виробників-гігантів Geze та Ryobi, так і від менш популярних, а тому більш доступних фірм. Фіксатори дверей, а також віконні провітрювачі (так звані повітряні клапани) забезпечать обіг повітря, що є надзвичайно важливим для ефективної роботи колективу.

Все для монтажу вікон і підвіконь

Монтаж вікон – одна з найважливіших ланок теплоізоляції приміщення. На сьогоднішній день, однією з найкращих технологій установки вікон вважається теплий монтаж ( чи тришаровий євромонтаж). Під час такого монтажу на монтажний шов, зовнішню сторону віконної рами, а також водовідлив приклеюється спеціальна водо- та пароізоляційна стрічка, і лише тоді коробка вікна встановлюється в необхідному місці, а вільний простір заповнюється поліуретановою піною. Цікавий факт: при застиганні монтажна піна покривається глянцевим шаром. Саме він є найбільш водовідштовхуючим. Таким чином, при обрізанні виступів, ізоляційні властивості піни зменшуються. Саме тому на шар монтажної піни рекомендується додатково нанести паронепроникну стрічку для кращого захисту від надлишкової вологи зі сторони приміщення.

Піна, герметики, дотягувачі, замки та ручки, теплий монтаж, фіксатори дверей – усе це та багато іншого іншого можна придбати за привабливою ціною у нашому інтернет-магазині. Усі ці товари можете з легкістю замовити не виходячи з дому чи роботи. Якщо у вас виникли запитання чи необхідна консультація, зателефонуйте або напишіть нам, будемо допомогти.