Компанія «Валько» — гуртовий та роздрібний продаж підвіконь, ролет, москітних сіток, покрівель та огорож

ПРОФНАСТИЛ

Важливо, щоб дах будівлі та паркан відображали вподобання та стиль господаря, були надійними, унікальними та практичними. Покрівля чи огорожі з профнастилу (металопрофілю) — вигідний, оптимальний вибір для створення та урізноманітнення фасадів.

У нас можливий вибір таких кольорів: матові: коричневий, темно-коричневий, антрацитовий, вишневий, зелений, хромово-зелений, цегловий); глянцеві (білий, молочний, срібний,  жовтий, синій, цегловий, червоно-цегловий, червоний, вишневий); "під дерево" (горіх,  золотий дуб); металеве покриття (цинк, алюцинк).

Об’єкти, створені з металопрофілю, не потребують додаткового декорування і створюють враження завершеного зовнішнього вигляду. Профнастил є практичним, надійним та довговічним. Гарантія на метал — 10 років (Zn140) з терміном служби 30-50 р.

Також наявні такі товщини металу: економ варіант (0,33 мм); стандарт (0,4 мм); преміум (0,45 мм); еліт (0,5 мм). Купити профнастил (металопрофіль) тепер Ви зможете через наш інтернет-магазин. У місті Львів ми є офіційним представником надійних заводів-виробників, тому ціна у нас помірно-демократична.

 

покрівля огорожі
Профнастил T10
150 грн.

від

Профнастил Т12
150 грн.

від

Асортимент

Профнастил — це профільований лист зі сталі. З метою захиститу від корозії (впливу снігових та дощових опадів, сезонних і добових коливань температури, сонячних променів), метал покривають цинком або додатково по цинку наносять полімерний шар фарби. Таким чином лист набуває необхідного зовнішнього забарвлення,   а за рахунок профілювання — певної жорсткості. Методом холодної прокатки металу надають хвилеподібну форму. Металопрофіль характеризується такими ознаками: висотою профілю, шириною і товщиною листа та покриттям.

У наш час профнастил часто використовують для індивідуального будівництва (покрівлі, огорожі, підшивки); промислово-виробничих приміщень: покрівлі, фасаду, створення зовнішніх і внутрішніх стін та їхньої обшивки, стель складів, швидкомонтуючих конструкцій, побудови гаражів, ангарів. 

Паркан чи дах із профнастлу з економічної сторони є найбільш вигідними у порівнянні з іншими. Здешевити вартість будівництва чи ремонту дозволяє: невелика вага (приблизно 4-5 кг на 1 м2) зменшує навантаження на всю конструкцію будови і не потребує додаткового зміцнення стропильної системи; невелика кількість відходів при монтажі, а також можливість нарізки листів за індивідуальними розмірами зменшує розхід матеріалу. Завдяки вертикальному профілюванню листи більш стійкі та міцні в порівнянні з металочерепицею.

Вибір кольору та термостійкість надає полімерне покриття, яке витримує температуру від -60°С до +120°С. Простий монтаж і легкість у конструюванні є додатковою позитивною ознакою, яка дозволяє своїми силами встановлювати профнастил при використанні звичайних засобів.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.