Металочерепиця

Важливо, щоб дах будівлі та паркан відображали вподобання та стиль господаря, були надійними, унікальними та практичними. Покрівля чи огорожі з профнастилу (металопрофілю) — вигідний, оптимальний вибір для створення та урізноманітнення фасадів.

У нас можливий вибір таких кольорів: матові: коричневий, темно-коричневий, антрацитовий, вишневий, зелений, хромово-зелений, цегловий); глянцеві (білий, молочний, срібний,  жовтий, синій, цегловий, червоно-цегловий, червоний, вишневий); "під дерево" (горіх,  золотий дуб); металеве покриття (цинк, алюцинк).

Об’єкти, створені з металопрофілю, не потребують додаткового декорування і створюють враження завершеного зовнішнього вигляду. Профнастил є практичним, надійним та довговічним. Гарантія на метал — 10 років (Zn140) з терміном служби 30-50 р.

Також наявні такі товщини металу: економ варіант (0,33 мм); стандарт (0,4 мм); преміум (0,45 мм); еліт (0,5 мм). Купити профнастил (металопрофіль) тепер Ви зможете через наш інтернет-магазин. У місті Львів ми є офіційним представником надійних заводів-виробників, тому ціна у нас помірно-демократична.

 

Металочерепиця
TIGLA
294 грн.

від

MODERN
300 грн.

від

PREMIUM
306 грн.

від

MONTEREY
288 грн.

від

Металочерепиця

Профнастил — це профільований лист зі сталі. З метою захиститу від корозії (впливу снігових та дощових опадів, сезонних і добових коливань температури, сонячних променів), метал покривають цинком або додатково по цинку наносять полімерний шар фарби. Таким чином лист набуває необхідного зовнішнього забарвлення,   а за рахунок профілювання — певної жорсткості. Методом холодної прокатки металу надають хвилеподібну форму. Металопрофіль характеризується такими ознаками: висотою профілю, шириною і товщиною листа та покриттям.

У наш час профнастил часто використовують для індивідуального будівництва (покрівлі, огорожі, підшивки); промислово-виробничих приміщень: покрівлі, фасаду, створення зовнішніх і внутрішніх стін та їхньої обшивки, стель складів, швидкомонтуючих конструкцій, побудови гаражів, ангарів. 

Паркан чи дах із профнастлу з економічної сторони є найбільш вигідними у порівнянні з іншими. Здешевити вартість будівництва чи ремонту дозволяє: невелика вага (приблизно 4-5 кг на 1 м2) зменшує навантаження на всю конструкцію будови і не потребує додаткового зміцнення стропильної системи; невелика кількість відходів при монтажі, а також можливість нарізки листів за індивідуальними розмірами зменшує розхід матеріалу. Завдяки вертикальному профілюванню листи більш стійкі та міцні в порівнянні з металочерепицею.

Вибір кольору та термостійкість надає полімерне покриття, яке витримує температуру від -60°С до +120°С. Простий монтаж і легкість у конструюванні є додатковою позитивною ознакою, яка дозволяє своїми силами встановлювати профнастил при використанні звичайних засобів.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.