Листовий метал

Листовий метал є оптимальним та доцільним вибором для виконання багатьох завдань в будівничій сфері. Він легкий і компактний, не створює труднощів при монтажі різних конструкцій та перевезенні.Щоб захистити від шкідливих впливів, надати міцності та естетичної привабливості, рівний лист покривають шарами цинку або алюцинку, пасивації, грунту поліестеру.

Завдяки покриттю, метал листовий характеризується стійкістю до різних зовнішніх факторів: корозії, зміни температур, хімічних та фізичних чинників. Оцинкована сталь, з полімерним покриттям матовим або глянцевим, має властивості, які надають металу високу якість, довговічність та забезпечують великий вибір кольору.

Листовий метал
Листовий метал
151 грн.

від

Асортимент

Лист оцинкований часто використовується для обробки зовнішніх та внутрішніх стін, для створення стінових перегородок. Широкого застосування набув оцинкований лист у приватному секторі: перекритті даху, створенні огорожі, побудові ангару. Позитивними відгуками користується бляха при створенні фальцевої покрівлі та при виробництві будівельних сендвіч-панелей.Створення дахів та огорож з металевого листа, у порівнянні з іншими матеріалами, економить Ваш бюджет.

Його широкий асортимент та технічні характеристики задовільнять будь-який смак. У нас Ви можете замовити та купити рівний металевий лист різної довжини та товщини (Super elite 0.7 мм, Elite 0.5 мм, Premium 0.45 мм, Standart 0.4 мм) ширина яких стандартна – 1,25 м та Econom 0.35мм варіант шириною 1 м. Беручи до уваги вище перераховані переваги, сталевий лист не має аналогів у співвідношенні ціна і якість матеріалу.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.