Профнастил і металопрофіль

Метал і профнастил
Профнастил T10
164 грн.

від

Профнастил Т12
161 грн.

від

Листовий метал
163 грн.

від

UAH53165

Профнастил - це надійний матеріал, який використовується при облаштуванні території та огорожі навколо приватних будинків, промислових і комерційних підприємств. За його допомогою сучасні будівельники та архітектори здатні швидко та якісно виконати замовлення будь-якої складності. Виробничі можливості обмежуються лише побажаннями клієнта.

Профнастил: загальні характеристики

Використання металопрофілю - це хороший спосіб створити або урізноманітнити фасад будівлі. Цей практичний і надійний матеріал ідеально підходить для виготовлення покрівлі чи огорожі. Профнастил не потребує додаткового декорування, оскільки виглядає, як завершена деталь фасаду або паркану.

Для виробництва якісного металопрофілю здійснюється холодне профілювання металевих листів різної товщини. Профнастил відрізняється оптимальним співвідношенням ваги та товщини, необхідним для монтажу парканів, фасадів та інших будівельних елементів. Товщина матеріалу варіюється в межах від 0,28 до 1 мм. Ребра жорсткості виготовляються з урахуванням чітких інженерних вимог, тому всі металопрофільні споруди мають високу міцність. Ще один вагомий плюс профнастилу - це його довговічність. Зазвичай гарантія на метал складає 10 років, але фактичний термін експлуатації досягає 30-50 років.

Чому варто купити металопрофіль?

Щоб захистити матеріал від корозії та температурних коливань, сталевий лист покривається полімерами. Таке покриття виконує не лише захисну, але й декоративну функцію. Окрім покращення зносостійкості виробу, воно дозволяє створювати широку палітру колірних рішень. Існують окремі випадки, коли достатньо буде простого оцинкованого листа без полімерного покриття. Подібна продукція має доступну та привабливу вартість для споживачів. Виділяють наступні варіанти товщини металу: економ (0,33 мм); стандарт (0,4 мм); преміум (0,45 мм); еліт (0,5 мм).

Колір поверхні може бути як матовим, так і глянцевим. До найбільш популярних відтінків належать вишневий, срібний, зелений, “під дерево”, металевий, молочний та інші.

Де купити профнастил?

Широкий вибір якісного та надійного металопрофілю ви знайдете в нашому магазині. Профнастил, ціна якого залежить від типу матеріалу, товщини сталевого листа та інших характеристик матеріалу, вибраних вами для реалізації будівельних рішень, можна замовити прямо на сайті або придбати в нашому торговому представництві. Адреса та інші контактні дані вказані у відповідному розділі сайту.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.