Профнастил і металопрофіль

Метал і профнастил
Профнастил T10
150 грн.

від

Профнастил Т12
150 грн.

від

Листовий метал
151 грн.

від

UAH53156

Важливо, щоб дах будівлі та паркан відображали вподобання та стиль господаря, були надійними, унікальними та практичними. Покрівля чи огорожі з профнастилу (металопрофілю) — вигідний, оптимальний вибір для створення та урізноманітнення фасадів.

Об’єкти, створені з металопрофілю, не потребують додаткового декорування і створюють враження завершеного зовнішнього вигляду. Купити профнастил (металопрофіль) тепер можете через наш інтернет-магазин. Профнастил є практичним і довговічним, гарантія на метал — 10 років з терміном служби 30-50 р.

Завдяки полімерному покриттю профнастил відзначається та характеризується стійкістю до коливань температури, обширною гамою кольорів та декоративно текстурних рішень.

Наявні такі товщини металу: економ - 0,33 мм; стандарт - 0,4 мм; преміум - 0,45 мм; еліт - 0,5 мм. У місті Львів ми є офіційним представником надійних заводів-виробників, тому ціна у нас помірно-демократична.

У нас можливий вибір таких кольорів: матові: коричневий, темно-коричневий, антрацитовий, вишневий, зелений, хромово-зелений, цегловий); глянцеві (білий, молочний, срібний,  жовтий, синій, цегловий, червоно-цегловий, червоний, вишневий); "під дерево" (горіх,  золотий дуб); металеве покриття (цинк, алюцинк).

Працюємо з європейськими надійними партнерами зі Словаччини, Німеччини, Польщі, України та надійними виробниками: Arcelor, Словаччина USS, Модуль-Україна. У нас Ви зможете замовити та недорого купити металопрофіль. Працюємо як гуртом так в роздріб.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.