Компанія «Валько» — гуртовий та роздрібний продаж підвіконь, ролет, москітних сіток, покрівель та огорож

Покрівля і огорожі

Покрівля даху та огорожа – запорука затишку, безпеки та комфорту в кожному домі. Як основні зовнішні елементи, дах та огорожі не лише захищають від несприятливих та шкідливих факторів, але й виконують естетичну функцію.

Хвилі часу віднесли дерев'яний тин та солом'яну стріху на задвірки історії. У наш час, щоб перекрити дах чи поставити огорожу не потрібно прикладати значних зусиль чи витрачати багато часу. Сьогодні кожен може самостійно змонтувати необхідну йому конструкцію, володіючи загальними знаннями та елементарними навиками в сфері будівництва.

Разом з прогресом у ХХІ століття ввійшли удосконалені конструкції зведення та величезний асортимент будівельних матеріалів. Це дало змогу створити довговічні, естетично привабливі та економічні огорожі та покрівлі.

Сучасний ринок пропонує покупцям широкий вибір матеріалів, які відрізняються між собою зовнішнім виглядом, міцністю, технічними показниками та характеристиками,  технологіями монтажу. Враховуючи індивідуальні потреби, ми визначимо найкращий та найоптимальніший варіант та допоможемо втілити в життя найвибагливіші бажання клієнтів.

Ми пропонуємо:

Різноманіття форм, кольорів, текстури.

Кольорові рішення для Ваших потреб.

Класичний металевий лист для широкого застосування.

Великий вибір добірних елементів для покрівлі.

Забезпечать створення надійних і стійких конструкцій.

Всі види підпокрівельних плівок.

Оптимальний вибір для мансардних приміщень.

Для комфортного сходження вверх.

Асортимент

У будівництві популярністю користуються покрівельні матеріали з черепиці (металочерепиця, керамічна черепиця, бітумна черепиця), фальцева покрівля та профнастил (металопрофіль).

Профнастил має широкий спектр застосування. Різноманіття форм, видів та розмірів, легкість, швидке монтування дають можливість використовувати металопрофіль для таких потреб: звести паркан, замінити крівлю, обшити стіни, побудувати ангар чи склад.

Завдяки полімерному покриттю профнастил відзначається та характеризується стійкістю до коливань температури, обширною гамою кольорів та декоративно текстурних рішень.

Працюємо з європейськими надійними партнерами зі Словаччини, Німеччини, Польщі, України та надійними виробниками: Arcelor, Словаччина USS, Модуль-Україна. У нас Ви зможете замовити та недорого купити металопрофіль. Працюємо як гуртом так в роздріб.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.