Компанія «Валько» — гуртовий та роздрібний продаж підвіконь, ролет, москітних сіток, покрівель та огорож

ВІКОННІ МОСКІТНІ СІТКИ

Віконна москітна сітка — найкращий варіант захисту приміщень від комах, пуху та іншого сміття; забезпечує приємний відпочинок та спокійний сон. Сітка зберігає усі переваги відчиненого вікна — не перешкоджає циркуляції свіжого повітря, пропускає сонячні промені та забезпечує нормальну видимість у кімнаті. Каркасна або рамна москітна сітка підходить для усіх видів віконних конструкцій: металопластикових, алюмінієвих та деревʹяних.

Рама антимоскітної сітки — це високоякісний алюмінієвий профіль, покритий порошковою фарбою з натягнутою сірою сіткою зі скловолокна, розмір комірок в сітці 1х1мм. Така сітка є довговічна, стійка до корзії, перепадів температури та різних механічних впливів. Рамка нерухомо кріпиться зі зовнішньої сторони вікна за допомогою спеціальних тримачів, завісів або кишеньок, не перешкоджаючи відкриванню вікна. 

Віконні москітні сітки
Econom
179 грн.

від

Standart
184 грн.

від

Premium
270 грн.

від

Elite
340 грн.

від

Асортимент

Сучасні москітні сітки не спричиняють труднощів під час монтажу — легко встановити і так само легко знімати, та поєднують у собі зручність і простоту в щоденному користуванні. Сітку можна мити та чистити в домашніх умовах. Компанія «Валько» пропонує москітні сітки власного виробництва, які відзначаються якістю, надійністю та зручністю. У нас можна придбати віконну протимосітну сітку на будь-який смак та гаманець — від економного варіанту до висококласного.

Наявні віконні сітки різних профілів, кольорів та текстур: Elite (Еліт) — білий, коричневий, темно-коричневий, антрацит, горіх, вінчестер, махонь, золотий дуб; Premium (Преміум) — білий, коричневий, темно-коричневий, антрацит, горіх, вінчестер, махонь, золотий дуб; Standart (Стандарт) — білий, коричневий, Econom (Економ) — білий, коричневий. 

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.