Компанія «Валько» — гуртовий та роздрібний продаж підвіконь, ролет, москітних сіток, покрівель та огорож

МОСКІТНІ СІТКИ

Розсувні москітні сітки адаптуються під різні розсувні системи. Переважно їх використовують для великих дверних отворів. Розсувні протимоскітні сітки оптимальний вибір для лоджій, терас, веранд, особняків та кімнат з великими вікнами. Розсувні частини по напрямним легко та безшумно розходяться у різні сторони. Завдяки тонкому профілю рамки, сітка практично непомітна. Профіль виготовляють з вогнестійких комплектуючих, які з часом не деформуються та зберігають свої первинні характеристики.

Розсувна система складається з алюмінієвого каркасу (рамки), напрямних, по яким вона пересувається та міцного полімерного полотна – сітки. Така москітка зручна в щоденному користуванні — частина конструкції легко відсувається, а при потребі її можна зняти для збереження в зимовий період чи для того, щоб очисти від бруду. Доглядати за сіткою просто — достатньо знімати у холодну пору року та мити легким мильним розчином. 

 

Розсувні москітні сітки
Москітні сітки

Переваги розсувної москітної сітки: сучасна та вишукана конструкція; економія вільного простору; легка в обслуговуванні; можливість використання великих розмірів; адаптована до різних розсувних систем з алюмінію, дерева, металопластика; естетично приваблива – тонкий, непомітний профіль вписується у будь-який дизайн; надійна, безпечна та довговічна. Розсувна москітна сітка поділяється на віконну і дверну. Віконна – характеризується легкою алюмінієвою рамкою, яка переміщається по верхнім і нижнім напрямним. Москітні сітки такого типу ідеально підходять для розсувних балконів і лоджій, створених зі слайдингових алюмінієвих систем, в яких передбачено додатковий паз для москітної сітки.

Дверна сітка – складається з алюмінієвого каркасу, виготовленого з міцного профілю, що переміщається по верхній напрямній за допомогою нерухомих утримувачів та в нижній напрямній на спеціальних роликах. Для підсилення міцності та жорсткості москітна сітка може ділитися вертикальними та горизонтальними імпостами, додатково рамка комплектується щіточкою ущільнювачем. Висота розсувної конструкції може досягати два з половиною метри. У нас ви можете купити розсувну москітну сітку для дверних прорізів польської комплектації. Пропонуємо Вам протимоскітні сітки білого та коричневого кольорів.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.