Компанія «Валько» — гуртовий та роздрібний продаж підвіконь, ролет, москітних сіток, покрівель та огорож

Москітні сітки

Ролетні атимоскітні сітки сучасний, зручний та надійний захист від комарів та дрібного сміття. Встановлюють ззовні на віконну або дверну раму. Їх будова забезпечує зручне відкривання та закривання та надає доступ за вікно або на балкон. Конструкція москітної ролетної системи складається з направляючого профілю, згорнутої в рулон сітки, натяжної пружини, пластикових фіксаторів, горизонтальної або вертикальної планки з ручкою, короба.

Короб, виготовлений з високоякісного алюмінію, монтують у верхній частині вікна або дверей. У ньому після змотування зберігається сітка. Механізм всередині короба дозволяє швидко розгорнути та згорнути сітку. Систему управління забезпечують ролетні напрямні, які кріпляться по боках віконного отвору, та дозволяють рухатися москітній сітці в будь-якому напрямку, опускати та фіксувати її на певній висоті, змотувати у короб. Для покращеної ізоляції на напрямні встановлюють щіточки ущільнювачі. 

Ролетні москітні сітки
Асортимент

Сітка — це скловолокно (фіброволокно або фіберглас) сірого кольору з розміром отворів 1мм. У нижній частині конструкції встановлюють фіксуючу ручку. Додатково може комплектуватись гальмівним механізмом, який дозволяє плавно або частково змотувати конструкцію та не дозволяє на швидкості нижній планці рулонної сітки вдарятися, якщо її випадково опустити. Кріпиться москітка за допомогою шурупів. Рулонні антимоскітки можна зберігати не знімаючи на віконному чи дверному прорізі протягом зимового періоду, оскільки короб захищає полотно від негативного впливу навколишнього середовища та дозволяє збільшити термін експлуатації. 

Рулонні москітні сітки бувають двох видів: з вертикальним відкриванням — рух відбувається у вертикальному напрямі; з горизонтальним відкриванням – рух відбувається у горизонтальній площині: в праву або в ліву сторону, відповідно до сторони відкривання дверей чи вікна. Ми виготовляємо москітні сітки з вертикальним відкриванням українського виробництва за індивідуальними розмірами. Використовуємо лише якісні комплектуючі, завдяки чому сітки відзначаються міцністю, зручністю, естетичністю. Купити рулонну антимоскітку можна у місті Львів або замовити через наш інтернет-магазин таких кольорів: білий, коричневий, махонь, золотий дуб. 

 

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.