Компанія «Валько» — гуртовий та роздрібний продаж підвіконь, ролет, москітних сіток, покрівель та огорож

МОСКІТНІ СІТКИ

Дверну москітну сітку встановлюють на двері балкону, тераси чи особняку. Вона захищає приміщення від комах та сміття. Кріпиться на дверні системи з металопластику, алюмінію та дерева. Встановлюючи протимоскітку, варто врахувати, щоб рама дверей мала достатню ширину для кріплення дверної сітки. Виготовляють профіль з алюмінію, який покривають кольоровою емаллю. Імпост додає міцності та жорсткості, встановлюють його на будь-якій висоті.

Профіль заповнюють сіткою зі скловолокна сірого кольору. Рама антимоскітки — це високоякісний алюмінієвий профіль, покритий порошковою фарбою. Сітка сірого кольору з фібергласу — міцний полімерний матеріал, покритий синтетичною смолою, відзначається міцністю та легкістю. Розмір комірок у сітці 1х1мм. Така конструкція є довговічна, стійка до корзії, перепадів температури та механічних впливів.

Дверні москітні сітки
Standart
240 грн.

від

Асортимент

Дверна москітна сітка комплектується защібкою, двома ручками та трьома петлями (завісами). Кріпиться до дверної коробки з одної сторони за допомогою трьох петель, з іншої — фіксується в закритому положенні пластиковим замком. Комплектуючі, виготовлені з якісних матеріалів. Дверна москітна сітка є міцна, зручна в побуті, її без особливих труднощів можна встановити самостійно.

Конструкція без зайвих зусиль очищається від бруду мильним розчином. Компанія «Валько» пропонує москітні сітки на двері власного виробництва. У нас можна придбати дверну протимоскітну різних профілів, кольорів та текстур: Elite (Еліт) — білий, коричневий; Standart (Стандарт) — білий, коричневий.

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.