Описание картинки
Лого https://valko.ua/

Як заміряти та встановити віконну москітну сітку?

У літню пору року важко уявити сучасну квартиру чи особняк без москітної сітки. Вона не перешкоджає наповненню кімнати прохолодним свіжим повітрям та водночас захищає від небажаного проникнення пилу, комах чи сміття з двору. Також Вам не доведеться турбуватись про те, що домашні улюбленці можуть втекти з приміщення через відчинене вікно чи двері. Та потрібно пам'ятати, що москітні сітки не призначенні для великих навантажень.

З часом протимоскітні конструкції удосконалились, а їх характеристики значно покращились. Для зручності та максимального комфорту на противагу рамковим виникли ролетні москітні сітки, а для великих дверних та віконних систем найкращим варіантом є розсувна антимоскітка.

Сучасний ринок пропонує споживачам великий вибір москітних сіток. Найбільш поширеним та економним варіантом є рамкові, які легко встановити і так само легко демонтувати. Такі москітні сітки прості в щоденному користуванні та догляді, довговічні в експлуатації. Москітну сітку необхідно один раз в місяць чистити порохотягом. Стандартна рамкова протимоскітка складається з алюмінієвого профілю та натягнутої сітки зі скловолокна. Зазвичай, полотно сітки сірого кольору, який практично непомітний ззовні. Колір рамки зливається або гармонійно поєднується з вікном чи дверима.

Як заміряти віконну сітку?

Для початку варто визначити точні розміри віконної москітної сітки — виміряти ширину і довжину світлового отвору рами. Для точності розмірів ширину варто заміряти в двох або в трьох різних місцях; висоту – в двох. Після цього можна замовляти сітку у менеджера компанії «Валько». Ми допоможемо підібрати Вам якнайкращий варіант, попередньо врахувавши усі Ваші побажання та вимоги.

Коли протимоскітка уже у Вас, можна приступати до її встановлення.

Технологія самостійного встановлення москітних сіток.

Особливості встановлення москітки за допомогою Z-подібних тримачів:

  • Металеві тримачі кріпляться на сітку звичайною хрестоподібною викруткою, якщо вони не були закріплені на рамці. По-перше, потрібно взяти москітну сітку за ручки та виставити її за вікно і встановити у світловий отвір. Наступний крок — повернути усі кріплення на 90˚та зафіксувати їх на віконному ущільнювачі  (гума чорного або сірого кольорів), притиснувши тримач до рами. Конструкція москітки повинна щільно прилягати до віконного отвору. Після встановлення варто дотягнути усі шурупи, щоб сітка міцніше трималась. Основною перевагою таких кріплень є те, що віконну раму не потрібно свердлити, тому вона залишається непошкодженою.   

Особливості встановлення москітки за допомогою кишеньок:

  • Щоб встановити сітку таким способом кріплення, потрібно мати вісім шурупів, якими прикручуємо до віконної рами верхні та нижні кишеньки (верхні зазвичай є ширші від нижніх). Щоб визначити висоту верхніх елементів кріплення, необхідно виміряти відстань від нижнього кріплення, включаючи висоту самої сітки, і додати 1см. За такими розмірами бажано встановити верхні елементи кріплення.

Кріплення для нижньої частини сітки повинні бути розташовані на 1,5 см нижче від віконного отвору. Щоб зафіксувати рамку варто вставити її спочатку у верхні кріплень, потягнути до себе та опустити на нижні кишеньки.

Корисна порада: щоб не пошкодити віконну раму варто вибирати Z-подібні елементи кріплення. Додатковою перевагою тримачів є те, що вони кріплять сітку з внутрішньої сторони вікна, тому з надвору їх зняти практично неможливо. Такий спосіб фіксації дозволяє знімати москітку на зимовий період. Кишеньки є більш економним варіантом. Якщо Ви вирішили демонтувати систему, то кріплення за допомогою кишеньок лишає дірки від шурупів на віконній рамі.

Поділитись!

Як заміряти та встановити віконну москітну сітку?

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.