Описание картинки
Лого https://valko.ua/

Чим краще перекрити дах?

При спорудженні будинку в кожного господаря постає питання: чим перекрити дах? Також виникає багато проблем із вибором матеріалу для якісної покрівлі. В цій статті  ми визначимо найбільш вигідний та надійний варіант

У сучасному будівництві популярністю користуються покрівлі з профнастилу та металочерепиці. Профнастил – це будівельний металевий лист з рельєфною хвилеподібною поверхнею у вигляді продовгастих ребер жорсткості з полімерним покриттям або без нього. Він виготовляється шляхом холодного прокату тонкого сталевого листа з певною антикорозійною обробкою: нанесення шарів цинку, алюцинку, полімерного (матового, глянцевого, двосторонніх) покриттів. Саме завдяки такій технології він і набуває хвилеподібної форми.

Хвилі можуть мати заокруглену, трапецієподібну або синусоподібну форму та надають матеріалу міцності в порівнянні з пласким листом. Висота профілю листа профнастилу коливається від 8 до 60 мм.

З економічної точки зору, профнастил для перекривання даху буде фінансово вигідним рішенням і дозволить зменшити загальні витрати на будівництво. З точки зору надійності, він відрізняється довговічністю, стійкістю до корозії, агресивних природних чинників і механічних пошкоджень. Безпосередній зв'язок із терміном служби профнастилу має товщина профільованого листа: кожен 0,1 мм додає близько п'яти років до загального терміну експлуатації.

Профлисти не загоряються при пожежі, а мала вага дозволяє без зайвих клопотів та зусиль здійснювати їхній монтаж і транспортування. Завдяки полімерному покриттю метал може мати різний колір і текстуру, що дозволяє вибрати матеріал відповідно до власних уподобань.

Чим перекрити дах: профнастилом чи металочерепицею?

Щоб об`єктивно відповісти на це питання, слід розглянути основні переваги профнастилу над металочерепицею. Металочерепиця — це листи зі сталі з полімерним покриттям, які імітують зовнішній вигляд натуральної черепиці. У цій покрівлі відсутні шумо- та теплоізоляційні властивості. Щоб утеплити таку будівлю, власники помешкань взимку витрачають значні кошти на опалення або на додаткове утеплення покрівлі. Якщо конструкція даху достатньо складна, то при монтажі від металочерепиці залишається багато відходів.

Тенденція до перекриття даху металочерепицею останнім часом не виправдовує себе. Спеціалісти у сфері будівництва все частіше стверджують, що з практичної точки зору доцільніше використовувати профнастил. У процесі виробництва металеві листи горизонтально профілюють для створення імітації натуральної черепиці. Метал піддають дії пресу, який надає йому необхідної форми. Готові листи металочерепиці в місцях пресування розтягуються і стають тоншими та більш вразливими до корозії. Профнастил же під час вертикального профілювання навпаки стає жорсткішим та міцнішим.

Отже, якщо вам необхідно зробити вибір між металочерепицею та профнастилом, радимо віддати перевагу останньому варіанту. Його технічні характеристики виправдають свою вартість і відповідатимуть найсуворішим вимогам.

У нас ви зможете купити покрівельні матеріали з профнастилу за доступною ціною. Ознайомитися з більш детальними характеристиками профнастилу або оформити миттєве замовлення можна у відповідному розділі нашого сайту - "Профнастил та метал".

Поділитись!

Чим краще перекрити дах?

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.