Описание картинки
Лого https://valko.ua/

Чим краще перекрити дах?

Споруджуючи будинок, в кожного господаря виникає питання: чим покрити дах? Як вибрати сучасну та якісну покрівлю. У цій статті  ми визначимо найдоцільніший та найоптимальніший варіант.

У будівництві популярністю користуються покрівлі з профнастилу та металочерепиці. Профнастил – будівельний металевий лист з рельєфною хвилеподібною поверхнею у вигляді продовгуватих ребер жорсткості з полімерним покриттям або без нього. Профнастил створюють шляхом холодного прокату тонкого сталевого листа з певною антикорозійною обробкою: нанесення шарів цинку, алюцинку, полімерного (матового, глянцевого, двосторонніх) покриттів. Завдяки такому процесу, він набуває хвилеподібної форми. Його хвилі можуть мати заокруглену, трапецеподібну, синусоподібну форму та надають матеріалу міцності в порівнянні з плоским листом. Висота профілю листа профнастилу коливається від 8 до 60 мм.

Для перекриття даху з економічної сторони профнастил фінансово малозатратний, що дозволяє здешевити вартість усього будівництва. З точки надійності, він є довговічний, стійкий до корозії, природних агресій та до механічних пошкоджень. Безпосередній зв'язок з терміном служби профнастилу має товщина профільованого листа: кожен 0,1 мм додає близько п'яти років терміну експлуатації. Профлисти також стійкі при пожежі, а мала вага дозволяє без зайвих клопотів та зусиль їх монтувати та транспортувати. Завдяки полімерному покриттю метал буває різних кольорів та текстур, що дозволяє вибрати матеріал за власним вподобанням та смаком.

Переваги профнастилу над металочерепицею.

Металочерепиця — листи зі сталі з полімерним покриттям, які імітують зовнішній вигляд натуральної черепиці. У покрівлі з металочерепиці відсутні шумоізоляція та теплоізоляція. Щоб утеплити таку будівлю, власники помешкань витрачають взимку значні кошти на опалення або на додаткове утеплення крівлі. Якщо конструкція даху достатньо складна, то при монтажі від металочерепиці залишається багато відходів.

Тенденція до перекриття даху металочерепицею у наш час часто не виправдовує себе. З практичної точки зору, доцільніше використовувати профнастил, так вважають багато будівельних спеціалістів. В процесі створення металеві листи горизонтально профілюють для створення імітації натуральної черепиці. Метал піддають дії пресу, який надає йому необхідну форму. Готові листи металочерепиці в місцях пресування розтягуються і стають тоншими та більш вразливими до корозії. Профнастил навпаки, під час вертикального профілювання стає жорсткішим та міцнішим.

При виборі покриття між металочерепицею та профнастилом, краще віддати перевагу останньому. Його технічні характеристики виправдають Ваші сподівання та очікування. У нас Ви зможете купити покрівельні матеріали з профнастилу, ціна якого є помірною. Доставка у місті Львів та в межах України безкоштовна (в залежності від величини замовлення).

 

Поділитись!

Чим краще перекрити дах?

Замовити дзвінок

Введь свій номер телефону і ми самі Вам передзвонимо.

Написати нам
Ваше повідомлення прийнято!

Дякуємо за увагу! Найближчим часом наш менеджер зв’яжеться з вами для уточнення деталей.